Hakkımızda

Vizyon

Değişen dünya şartlarında müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek yenilikçi çözümler ve teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak müşterilerimizin alış-veriş konforunu sağlamak.

Misyon

Firmamız kurulduğu bölgede eksik olan teknik destek ihtiyacının karşılanmasi amacıyla kurulmuş olup, yıllar içerisinde kendini geliştirerek müşteri memnuniyetini esas alıp kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Para kazanmaktan ziyade insan kazanmayı hedefleyen ve uzun yıllardır bu hedef doğrultusunda ticari faaliyetini sürdürerek değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Tarihçe

1993 yılında “CTC Bilgisayar” adı altında kurulan firmamız Commodore, Amiga, Atari ve Sega markalarının yazılım ve donanım hizmetleri vermeye başlamıştır. İlerleyen yıllarda cep telefonu, tablet, masa ve dizüstü bilgisayarları da ürün ve hizmet ağına katmıştır. Ayrıca Türkiye’de ilk orjinal ve Kültür Bakanlığı bandrollü VCD üretim ve dağıtımında büyük pay sahibi oldu. 1998’de G.O.Paşa, Beşiktaş ve Kadıköy’de iki mağaza ile toplamda dört şubede hizmetine devam etmiştir. 2 Nisan 2015 tarihinde reklamcılık ürün ve hizmetlerini de çatısına katarak “CTC Bilişim ve Görsel Tasarım” adı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Uğur Durmaz CEO/Founder

Fatih Durmaz Web Developer

Serkan Şener CEO

İbrahim Evgilli CTO

Aykut Göncü CMO

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close